Han Çadırı / Astana

 Han_Cadiri_5_AE.jpgHan Çadırı dünyanın en büyük çadırı unvanına sahip bir alışveriş ve eğlence merkezi. 125 metre yüksekliğindeki çadırın toplam alanı 123.000m2. Han çadırı içinde bir hipermarketin de dahil olduğu toplam 41. 406 metrekarelik mağaza alanı bulunuyor. Han Çadırı'nda günlük yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek ve hayatı çok daha eğlenceli hale getirecek hobi ve aktivite merkezlerinin toplam alanı ise 30.000m2.
Denizi aratmayan devasa bir havuz, yunus havuzu, botanik bahçeleri ve üzerinde gondollar ile romantik gezilerin yapılacağı yapay nehirler, dokuz delikli bir mini golf sahası, fitness merkezi, wellness merkezi ve spa, konser ve parti alanları, disko, dünya mutfaklarının en leziz tatlarının yer aldığı restoranlar ile Han Çadırı beklentilerin çok daha ötesinde bir yaşam tarzı sunuyor. 34 bin metrekarelik dev bir otoparkın da dahil olduğu dev projenin yayıldığı alan 123 bin metrekareyi buluyor.
Residencelerin sahipleri Han Çadırı'nın restoranlarından kişiye özel catering servisi alabilecekleri gibi istedikleri takdirde restoranların mönülerindeki en seçkin tatları masalarında bulabilecekler. Pencereleri Astana'nın gökyüzüne açılan residenceler rahatlığın, konforun ve lüksün Astana'daki en yeni ve de mükemmel adresleri. Residencelerin satışını ise Rixos Grubu gerçekleştirecek. 

Han Cadiri 3.jpg
 

 


Tamamlanan Projeler

JW Marriott Hotel - Ankara
Kentpark Alışveriş Merkezi
Tubitak Genel Başkanlık Merkez Binası
Han Çadırı / Astana
Ikea Mega Alışveriş Merkezi / Ekaterinburg
TOBB ETÜ Öğrenci Konukevi
Zeugma Mozaik Müzesi
Ikea Mega Alışveriş Merkezi / Kazan
Cezayir Sonatrach Ofis Binası


REFERANSLARIMIZ

Tamamlanan Projeler

 

Devam Eden Projeler

Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting