urunkat128.jpg
 

UTC Lenel Entegre Güvenlik Sistemi

 

UTC Lenel Entegre Güvenlik Sistemi

Lenel sistemleri, sıradan güvenlik ve geçiş kontrol sistemi olmanın çok ötesinde yönetim özellikleri, entegrasyon imkanları ve video gözetim çözümleriyle tam bir güvenlik otomasyon platformu sunmaktadır. Tek bir binadan oluşan çok küçük veya dünyanın her yanına dağılmış devasa uygulamalar için çok uygun olan değişik kapasitede yazılım ve donanımlardan biri uygulamalarınız için yeterli olacaktır. Lenel sistemleri entegrasyonda benzersizdir, yangın alarm kontrol panelleri, asansörler, bina otomasyonu sistemleri, IP ve analog video sistemleri, muhasebe ve yönetim yazılımları ile kolaylıkla haberleşerek, sistem performansını arttırmaktadır.

LENEL OnGuard

OnGuard Lenel’in her seviyedeki geçiş kontrol ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan yazılım ve donanım platformudur. Kontrol panelleri, proximity ve smart kart okuyucular, biometrik okuyucular, yönetim yazılımları, ziyaretçi yönetim yazılımları, kart hazırlama yazılımları, entegrasyon sürücüleri ürün portföyünde yer almaktadır. Yönetilmesi güç ve kritik nitelikteki sistemler, OnGuard yazılımının entegrasyon yetenekleri ve dağıtılmış, yedekli sistem yapısıyla güvenli bir şekilde işletilebilmektedir.

OnGuard Video Manager

OnGuard Video; IP kameralar, video kayıt donanımları ve yönetim yazılımlarından oluşan geniş bir ürün grubu ile üst düzey video gözetim sistemi ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bağımsız bir video gözetim sistemi olarak kullanılabileceği gibi OnGuard güvenlik yazılımlarıyla tam entegre bir güvenlik yönetim çözümü (PSIM) de sunmaktadır. OnGuard Video kayıt yazılımı, Lenel IP kameralar yanında dünyanın önde gelen IP kamera ve enkoder üreticilerini ürünlerini de desteklemektedir.

SkyPoint™ IP Video Yönetim Platformu

SkyPoint Dünyanın önde gelen video gözetim sistemi yazılımı üreticilerinden OnSSI teknolojisi üzerine kurulmuş bir Lenel video gözetim sistemidir. SkyPoint markadan bağımsız olarak çok geniş bir üretici grubu tarafından üretilen IP kamera ve enkoderleri desteklemektedir. Yazılımın ölçeklenebilir yapısı sınırsız bir kapasiteyi destekleyecek şekilde genişlemesine imkân sunmaktadır. Web tabanlı operatör uygulamaları, video wall ve sanal matrix özellikleri sistemin diğer önemli fonksiyonlarıdır.

LENEL ILS Otel Kartlı Kilit Sistemleri

OnGuard yazılımı ile birlikte çalışan ILS kilit sistemleri otel ve benzeri uygulamalar için geliştirilmiştir. Yazılım ile sürekli haberleşme gerektirmeyen off-line modellerin yanında kablosuz network (wi-fi) üzerinden haberleşen kilit modelleri de bulunmaktadır. Kablo tesisatı yapmanın çok pahalı yada çok zor olduğu mahallerde kablosuz ILS kilitler ve aktarım cihazları kullanılarak on-line geçiş kontrol sistemi fonksiyonlarından faydalanılabilir. Sistem kilitlerin yanı sıra proximity veya temassız smart kart okuyucuları, wi-fi aktarım cihazları, programlama üniteleri gibi tüm bileşenlere sahiptir. Uygulamanın estetik ihtiyaçlarına uygun olarak değişik renkte ve şekilde kapı kolu seçenekleri bulunmaktadır.

 onguardsolutionsdiagram.jpg

Lenel aptIQ™ Kart Okuyucular
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting