urunkat153.jpg
 

Det-tronics Alev ve Gaz Algılama


1973 yılından bu yana Başarı ve Müşteri Memnuniyeti ile dolu 40 Yıl boyunca Det-Tronics alev ve gaz algılama ve zararlarını en aza indirmek için yüksek kalitede ürünler ve sistemler üreten UTC (United Technologies Corporation) bağlı bir Amerikan firmasıdır. Merkezi Minneapolis, MN, USA.

Şirket en üst düzey tasarımları ile konvansiyonel panellerden adresli sistemlere kadar Gaz ve Yangın üzerine endüstriyel standartlarda SIL-2 sertifikalı Exproof ürünlerin üretimlerini yapmaktadır. 

Yangın ve gaz algılamada en geniş ürün yelpazesi sunarak, Det-Tronics her uygulama için doğru teknolojileri sağmaktadır.

Det-tronics exproof Alev dedektörleri ve Gaz dedektörlerinde dünya lideridir. Dedektörlerde Yüksek performans ve güvenilirlik sektörünün çok üstündedir. 

Det-Tronics dünyanın en gelişmiş yangın ve gaz test tesislerine sahiptir.

Det-tronics Eagle Quantum Premier (EQP) dünyada ilk ve tek FM onaylı adresli yangın ve gaz algılama sistemidir.

Ağır endüstriyel uygulamalarda ve patlama tehlikesi yüksek sahalarda kullanılmaktadır. Sistem yangın algılamanın yanında, söndürme sistemlerinin aktivasyonunu, sesli ve ışıklı uyarıları, tehlikeli bölgenin sürekli izlenmesi ve tüm yangın&gaz konusunda detaylı bilgi doğrulamasını yapmaktadır.

 

Sistemdeki ürünlerin SIL-2 sertifikası, marine onayları, ATEX onayı, CE belgesi ve FM belgesi mevcuttur. Ayrıca Det-tronics dedektörler HART protokolü ile haberleşme yapabilmektedir.
 
Detronics.jpg
 
acoustic2.jpg
 
flame2.jpg

 

X3301 3-IR Alev Dedektörü (Triple IR)
Det-Tronics Alev Dedektörleri
Det-Tronics Yangın ve Gaz Kontrol
Alev Dedektörleri
Uçak Hangarı Uygulaması
Det-Tronics Gaz Dedektörleri
Avrupa ATEX standardı
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting