urunkat48.jpg
 

UTC CCTV


CCTV’de geniş imkanlar

UTC CCTV Seçim Katalogu

UTC CCTV Video Çözümleri

UTC IP ve Analog CCTV Sunumu

UTC yönetim platformu farklı ihtiyaçlara yönelik dijital kayıt cihazı ve kamera ailesi sayesinde CCTV konusunda da geniş imkanlar sunmaktadır. IP teknolojisinin giderek yaygınlaştığı günümüz şartlarında hibrid dijital kayıt cihazları hem analog hem de IP kameraları, gerçek zamanlı (25fps) ve D1 çözünürlüğünde kayıt edebilmektedir. SymDec dijital kayıt cihazları, 16 analog kamera ve 4 adet IP kamerayı aynı anda saniyede 25 resim olarak ve D1 çözünürlüğünde (720x576) kayıt edebilmektedir.

UTC yönetim platformu parekendecilik sektörüne de yönelik farklı özel çözümler sunmakta, POS cihazlarının CCTV ve hırsız ihbar sistemleri ile entegrasyonu sağlanabilmektedir. Kasalardan yapılan satışların bilgileri, CCTV sistemine bağlı kamera görüntüleri üzerine bir text formatında yazılabildiği gibi, aynı kameralar kasiyerin hemen yanında bulunan ve acil durumda kullanılan panik butona basılması durumunda ise kamera görüntüsü otomatik olarak görüntülenmekte ve yüksek çözünürlüklü kayda geçebilmektedir. Böylece güvenlik personelinin acil durumları kaçırmadan en kısa zamanda müdahalesi amaçlanmıştır.

Video kayıt cihazlarımıza sahip olmanızın tam zamanı

1. Nerede olursanız olun, işletmenizi izleyebilirsiniz
Internet erişiminiz olduğu sürece networkteki herhangi bir kameradan istediğiniz görüntüyü canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca networkteki herhangi bir kayıt cihazına veya sunucudan kaydedilmiş görüntülere ulaşabilirsiniz.

2. Dijital ağlar güvenlik sisteminizi korumanızı sağlar
Analog video sinyallerinde sisteme sızmak isteyenler tarafından güvenlik açığı oluşturmak kolay olabilir. Ancak dijital video sinyalleri, network üzerinde yol alırken kodlandığından, bu sinyallere dışarıdan müdahale etmek çok daha zordur. Üstelik kamera ve kayıt cihazı kullanıcılarını kontrol etmek için erişim ayrıcalıkları atayabilirsiniz.

3. Ölçeklenebilirlik asla geride kalmayacağınızı garanti eder
Bir kamera. On kamera. Yüzlerce kamera. Hiç fark etmez. Sisteminizi genişletmek, networkünüze yeni bir nokta eklemek kadar kolaydır.

4. En yüksek kaliteyi ve güvenilirliği sunuyoruz
Kurulumun ölçeği ne olursa olsun TruVision Platform Çözümleri işin hakkını fazlasıyla verir. Analog, hibrit veya IP, orta ölçekli veya büyük ölçekli, her ürün, yüksek seviyede güvenilir olmasını garantilemek için çok ciddi kalite denetlemelerinden geçer.

5. “Hibrit” teknoloji, mükemmel bir geçiş yapılmasını sağlar
TruVision DVR 60 (TVR 60), analog veya dijital mevcut cihazlarınızla çalışır. Analog bileşenleri olan kullanıcıların bir IP güvenlik sistemini kullanmaya başlamasını kolaylaştırıyoruz.

6. UTC Fire & Security desteği
Müşterilerimize sunduğumuz her platformun iki önemli avantajı bulunur: geniş bir UTC Fire & Security entegrasyon çözümleri ailesi içerisine dahildirler ve sektörün satış öncesi/sonrası kaliteli ve sürekli desteğinden yararlanırlar.

UTC firmasının - UTC Fire & Security bölümüne ait olan

UTC Interlogix markası altındaki - Truvision ve Ultraview serisi Analaog ve IP CCTV Sistemleri
Analog Kameralar : Sabit, Mini Dome, Speed Dome, IR
IP Kameralar : Sabit, Mini Dome, Speed Dome
Video Yönetim Yazılımları : TruVision Navigator, VSC, SDK, Prism
Network Kayıt Cihazları : NVR20, NVR40, NVR80
Dijital Video Kayıt Cihazları : TVR10, TVR30, TVR41, TVR60
Encoder / Decoder Üniteleri : Recorder40, 60, 80, 105E, 105D
HD & Megapiksel IP Kameralar : Sabit, Mini Dome, Wedge, Mini DomeIR, SpeedDome
HD Monitörler : 17”, 19”, 22”, 26”, 32”, 42”

  CCTV_.jpg

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting