urunkat111.jpg
 

UTC NVR 40 Network Video Kayıt Cihazı

 

TruVision™ NVR 40 

Üst Düzey IP performansı, güçlü NVR çözümü

TruVision™ NVR 40 (TVN 40), IP kamera görüntü kaydı ve izlemesi yapmak üzere tasarlanmış ekonomik bir kurumsal network video kayıt cihazıdır. Orta ve büyük ölçekli projeler için ideal bir çözümdür. TVN 40, en yüksek 4 TB dahili depolama kapasitesiyle en fazla 24 IP video streamini aynı anda kaydedebilir. Maksimum esneklik için en fazla 2 MPX çözünürlüğe sahip IP kameraları destekler.

Olağanüstü Kayıt Performansı
TVN 40, aynı anda en fazla 24 IP video kanalını, en yüksek resim hızında, en yüksek çözünürlükte ve optimum bant genişliğinde kaydeder. TVN 40, maksimum video kalitesi ve optimum kayıt alanı kullanımı için geliştirilmiş olan, son teknoloji video sıkıştırma formatı H.264-SVC’yi destekler.

Dahası, aktivite algılama (activity detection) ve dual streaming (kamera modeline bağlı olarak değişir) gibi kameraya özgü pek çok işlev de desteklenir. Son olarak, dört adet dahili (embedded) alarm girişi, bağlı olduğu IP kameranın/cihazın olaya (event based) bağlı olarak kayıt yapması için tetiklemek amaçlı kullanılabilir.

Kullanım Kolaylığı
TVN 40 üç adımlık bir işlemle kolayca konfigüre edilebilir:
1. TVN 40 web tarayıcısına bağlanın
2. Yönetici kimlik bilgilerini girin
3. Temel network ayarlarını (IP adresi, hostname, network mask) girin.

TVN 40 networke eklendikten sonra tüm izleme ve oynatma işlevleri İstemci (client) üzerinden yönetilir. Örneğin TruVision Navigator içinden seçilen bir kamera, varsayılan kamera konfigürasyonlarını yükleyen birkaç mouse tıklamasıyla, kameranın çok kısa bir sürede görüntülemesini sağlayacak şekilde konfigüre edilebilir. Son olarak bu 2U rack ünitesi, herhangi bir IT rack kabinine kolayca bağlanabilir.

Çözümlerimizle birlikte çalışabilirlik
TVN 40, en fazla 2 MPX çözünürlüğe kadar olan IP kameralarımızı (ve diğer üreticilerin kameralarını) destekler. TVN 40 ‘ın güçlü platformu, herhangi bir analog kameranın entegrasyonuna izin veren UltraView Encoder 10 ‘u (H.264-SVC encoder) destekler. TVN 40 network kayıt cihazı, ayrıca TruVision Navigator ve UltraView Video Security Center (UltraView VSC yazılımı) video yönetim çözümleriyle de birlikte kullanılabilir. Tam bir entegrasyon için ayrıca FCWnx kartlı geçiş yazılımıyla da uyumludur.

NVR40_131413.jpg

UTC NVR 21P Network Video Kayıt Cihazı
UTC NVR 20 Network Video Kayıt Cihazı
NVR 21 Network Video Kayıt Cihazı
UTC NVR 10 Network Video Kayıt Cihazı
UTC NVR 40 Network Video Kayıt Cihazı
NVR 50 Network Video Kayıt Cihazı
NVR 80 Network Video Kayıt Cihazı
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting