urunkat110.jpg
 

UTC TruVision DVR 60 Digital Video Kayıt

 

TruVision DVR 60 Digital Video Kayıt

TruVision™ Serisi DVR 60 24 kanallı hibrit dijital kayıt cihazı
TruVision™ DVR 60 (TVR 60) kitlesel video izleme pazarına en son teknoloji yüksek çözünürlüklü görüntüler getirmektedir. TVR 60, DVR’lar ile NVR’lar arasındaki boşluğu kapatırken, performans ve kullanım kolaylığında yeni bir standart belirlemektedir. 24 kanala kadar analog ya da IP kameradan video kayıt, canlı izleme, arama ve iletim yeteneğine sahip fonksiyonel, işlevsel ve ölçeklenebilir hibrit bir dijital kayıt sistemidir.

Benzersiz Performans
TruVision™ DVR 60 kayı cihazı 16 analog ve 8 IP kamerayı (16 + 8) veya 16 IP ve 8 analog kamerayı (8 + 16) kaydetmek üzere tasarlanmıştır. Bu benzersiz performans, kullanıcıların izleme sistemlerini gelişen güvenlik gereksinimlerinde kesintisiz bir şekilde büyütmelerine izin verir ve yatırımlarını güvenli bir şekilde korumalarına yardımcı olur.

PTZ Kontrolü
TruVision™ DVR 60, PTZ kameraların IR uzaktan kumanda, çok fonksiyonlu ön paneldeki joystick veya bir mouse ile kontrol edilmesine imkan tanır. TVR 60 ek olarak yeni TVK-505 kontrol klavyesini de destekler.

Dual Streaming
TruVision™ DVR 60 dual streaming özelliği kullanıcının kayıt veya canlı izleme modunda farklı ayarlar yapabilmesine olanak sağlar.

Uzaktan İşletme
TruVision™ DVR 60 kayıt cihazı, tüm orta ölçekli uygulamalar için ideal çözüm olan, ücretsiz TruVision Navigator video yönetim yazılımı ile tamamen entegre bir şekilde çalışabilmektedir. TVR 60 ‘ın kolay ve kullanımı anlaşılır web tarayıcı arayüzü, uzaktan konfigürasyon yapabilmeyi ve güvenli görüntülemeyi, arama yapabilmeyi ve internete çıkabilen bilgisayarlardan video oynatmayı mümkün kılar.

IP Cihaz Desteği
TruVision™ DVR 60 IP ve analog kameraların birlikte kullanıldığı uygulamalarda kullanım esnekliğini artırır. TVR 60, TruVision H.264 Megapiksel (MPx) ve Standart Çözünürlüklü (SD) IP kameraları, UVE‑101 Encoder’ı ve bir kısım kamera üreticisinin IP kameralarını destekler.

TruVision_DVR_60.jpg

 

TruVision_DVR60.jpg

TruVision DVR 11 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 10 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 31 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 41 Digital Video Kayıt
UTC TruVision DVR 60 Digital Video Kayıt
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting