urunkat110.jpg
 

TruVision DVR 41 Digital Video Kayıt


Olağanüstü performans evrimi...

TruVision DVR 41 Digital Video Kayıt

TruVision Serisi DVR 41 Digital Video Kayıt Cihazı
TruVision™ DVR 40 (TVR 40) kanal başına CIF çözünürlükte 25 fps sunan, H.264 sıkıştırma teknolojisini kullanan, 4, 8 veya 16 kanal seçeneklerine sahip yetenekli, düşük maliyetli, kompakt dijital bir video kayıt cihazıdır.

Yüksek kapasite ve Dayanıklılık
TVR 40 ailesi yüksek kalitede görüntüler kaydetmekle kalmaz, 12 TB’a (birkaç yıllık depolamaya denktir) kadar kayıt yapabilir ve bir CD/DVD’ye, USB ve eSATA cihazına video arşivlemesi yapabilir. TVR 40’ın gelişmiş Kendini İzleme ve Raporlama Teknolojisi (SMART) ve kullanılmayan HDD’leri boşa alarak kullanım ömrünü uzatan gelişmiş Güç Tasarrufu özelliğine sahiptir.

PTZ kontrolü
TruVision™ DVR 40, PTZ kameraların IR uzaktan kumanda, çok fonksiyonlu ön paneldeki joystick veya bir mouse ile kontrol edilmesine imkan tanır. TVR 40 ek olarak yeni TVK-505 kontrol klavyesini de destekler.

Dual Streaming
TruVision™ DVR 40 dual streaming özelliği kullanıcının kayıt veya canlı izleme modunda farklı ayarlar yapabilmesine izin verir.

Uzaktan İşletme
Basit ve kolay anlaşılır web tarayıcı arayüzü uzaktan konfigürasyon yapabilmeyi, güvenli görüntülemeyi, arama yapabilmeyi ve video izletmeyi mümkün kılar. Alternatif olarak TruVision™ Navigator video yönetim yazılım çözümünü tüm TruVision™ platformları için tek bir arayüz olarak kullanmaktır.

Kullanımı kolay
Gelişmiş tüm fonksiyonlarına karşın TVR 40’ın yetenekli ve verimli bir web tarayıcısı ve çoklu dilde kullanılabilen OSD menüsü, simge üzerinden yönetilen bir kullanıcı arayüzü vardır.

144188.jpg

 

1070_TVR_41_NPD_Note_se.jpg

 

 

TruVision DVR 11 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 10 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 31 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 41 Digital Video Kayıt
UTC TruVision DVR 60 Digital Video Kayıt
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting