urunkat110.jpg
 

TruVision DVR 31 Digital Video Kayıt

 

Bütçenize uygun en üst düzey performans

TruVision DVR 31 Digital Video Kayıt

TruVision Serisi DVR 31 Digital Video Kayıt Cihazı
TruVision™ DVR 31 (TVR 31), bütçelerin kısıtlı olduğu ve son kullanıcıların orta ölçekli projelerinde kullanılmak üzere en üst düzey DVR performansı aradığı projeleri gerçekleştirmek için mükemmel fiyata eşsiz özellikler sağlar. TruVision™ DVR 31, TruVision kameralar ve LCD’ler ile birlikte ideal çözümler sunar.

Kullanım Kolaylığı
TruVision™ DVR 31’de eZ- Setup -Wizard (Kurulum Sihirbazı) özelliğini destekleyen kapsamlı ancak kullanımı kolay bir arayüz ve bir aydan fazla süre için kayıt yapabilecek kapasitede sabit disk bulunur. Kullanımı, kurulumu ve bakımı kolay olan TVR 31 kayıt cihazı, orta ölçekli işletme ortamlarının güvenliği için uygun bir seçimdir.

En Gelişmiş Orta Seviye DVR
TruVision™ DVR 31, CIF çözünürlükte kanal başına saniyede 25 resim sunan H.264 sıkıştırma teknolojisini kullanan 4, 8 veya 16 kanal seçeneklerine sahip düşük maliyetli, kompakt dijital bir video kayıt cihazıdır.

Dual Streaming
TruVision™ DVR 31 dual streaming özelliği kullanıcının kayıt veya canlı izleme modunda farklı ayarlar yapmasına izin verir. TVR 31 ayrıca kaydedilmiş video için dual streming özelliğini de destekler.

Uzaktan İşletme
Basit ve kolay anlaşılır web tarayıcı arayüzü uzaktan konfigürasyon yapabilmeyi, güvenli görüntülemeyi, arama yapabilmeyi ve video izletmeyi mümkün kılar.


TruVision_DVR_31_Front_View.jpg

TruVision DVR 11 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 10 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 31 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 41 Digital Video Kayıt
UTC TruVision DVR 60 Digital Video Kayıt
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting