urunkat110.jpg
 

TruVision DVR 10 Digital Video Kayıt

 

Bütçenize uygun gerçek zamanlı video kaydı...

TruVision DVR 10 Digital Video Kayıt

TruVision Serisi DVR 10 Digital Video Kayıt Cihazı
TruVision™ DVR 10 (TVR 10), bütçelerin kısıtlı olduğu ve son kullanıcıların küçük ölçekli projelerinde kullanılmak üzere kaliteli bir izleme sistemi aradığı projeleri gerçekleştirmek için mükemmel fiyata güvenilir özellikler sağlar.
TruVision™ DVR 10, TruVision kameralar ve LCD’lerle birlikte mükemmel çözümler sunar.

En Son Teknoloji
TruVision™ DVR 10 dijital video kayıt cihazı, kullanıcılarına, video izleme, kayıt ve kayıtlı video görüntülemesini sağlarken düşük maliyetli izleme çözümleri sunar. 4 kanallı ve H.264 video sıkıştırma formatına sahip bu DVR, güvenilir ve etkin güvenlik için yüksek kalitede video kaydeder ve istediğiniz yere aktarır. Dijital güvenlik izlemenin yararlarını küçük ticari uygulamalara getiren DVR 10’da kullanımı kolay bir arayüz ve bir aydan fazla video görüntüsü için sabit disk kapasitesi bulunur.

Sessiz Çalışma
TruVision™ DVR 10 tamamen sessiz çalışır. İçerisinde fan olmadığından, Güvenlik operatörü DVR’den neredeyse hiç ses duymaz.

Kullanım Kolaylığı
Kullanımı, kurulumu ve bakımı kolay olan TruVision™ DVR 10 her ortamın güvenliğine uygundur. Takıldıktan sonra kendi başına bırakılabilen TruVision™ DVR 10’da kaydedilmiş videoyu görüntülemek için basit bir arama işlevi bulunur.

Uzaktan İşletme
Basit ve kolay anlaşılır web tarayıcı arayüzü uzaktan konfigürasyon yapabilmeyi, güvenli görüntülemeyi, arama yapabilmeyi ve video izletmeyi mümkün kılar.

TruVision_TVR_10.jpg

 

TruVision DVR 11 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 10 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 31 Digital Video Kayıt
TruVision DVR 41 Digital Video Kayıt
UTC TruVision DVR 60 Digital Video Kayıt
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting