urunkat112.jpg
 

TruVision Navigator Yönetim Yazılımı

 

Kolay anlaşılır ve kullanılır,..
Lisanssız grafik ekran kullanıcı arayüzü...

TruVision Navigator DVR/NVR Video Yönetim Yazılımı

TruVision Navigator 4.0 son sürüm DVR/NVR yönetim yazılımıdır. TruVision Navigator yazılımı foksiyonel özelliklerinin yanında ürün desteği olarak ta geliştirilmiş durumdadır. TruVision Navigator yazılımı, TruVision DVR 20 (TVR20) ile tamamiyle uyumlu hale gelmiştir. Bunun yanında en son çıkan network video kayıt cihazı TruVision NVR 20 (TVN20)’yi desteklemektedir. 

Başlıca Yeni Özellikleri

  • Genişletilmiş Ürün Desteği
  • Eklenebilir Video Görüntüleyici
  • Çift Yönlü Ses Desteği
  • Proaktif Cihaz Durum İzleme
  • Ayrı PTZ Yetkileri
  • Sınırsız, Tam Ekran İzleme
  • Marka Değişimi

Genişletilmiş Ürün Desteği

TruVision Navigator 4.0 video yönetim yazılımının TVR20, TVN20 ve Lenel goVision™ yanında desteklediği bir çok ürün mevcuttur.

Eklenebilir Video Görüntüleyici

Kullanıcılar artık daha fazla kamera görüntüsünü izleme imkanına sahipler. Mevcut kamera görüntüleyiciye ek olarak 2 adet görüntüleyici aynı ya da bilgisayara bağlı diğer monitörlerde açılabilecektir. İki adet video izleme ekranı eklenebilmektedir. Bu sayede toplam da 75 adet video tek bir PC üzerinden izlenebilecektir.

Çift Yönlü Ses Desteği

TruVision Navigator operatörlere destekleyen cihazlar üzerinden ses gönderme ve sahadan gelen sesleri dinleyebilme yetkisi vermektedir.

Proaktif Cihaz Durum İzleme

TruVision Navigator öncelikli ve alternatif e-mail adreslerine cihazların sağlık durumları ile ilgili bilgileri mail olarak gönderebilmektedir. Operatörlere proaktif bir şekilde yönetim ve bakım hizmetlerini farklı bakış açıları ile yerine getirmelerine imkan tanımaktadır.

Ayrı PTZ Yetkileri

PTZ yetkileri artık ayrı ayrı kurulabilmektedir. Daha fazla seçenek sunup ihtilaf durumlarını ortadan kaldırır ve kullanıcı haklarında seçilebilir, esnek bir yapıya sahiptir.

Sınırsız, Tam Ekran İzleme

Sınırsız, tam ekran video izleme hiç bir engelleme ya da pürüz olmadan izlenebilmektedir.

Cihaz Desteği ve Geriye Dönük Uyumluluk
TruVision™ Navigator artık TruVision platformu çözümleri ürün portföyünün tamamını desteklemektedir: TVR 10, 20, 40 ve 60, ayrıca TVN 20 ve 40. Ek olarak video yönetim yazılımı, DVMRe, SymSafe, SymDec, StoreSafe gibi uzun bir eski cihaz listesini desteklemeye de devam etmektedir. Bu nedenle TruVision Navigator, video izleme çözümünüzü kurmak, sürdürmek ve yıllar içinde sürekli kontrol edebilmek için ideal bir platformdur.

Kullanım Kolaylığı ve Verimlilik
Görüntülerin görselleştirilebilmesi, video izleme çözümünün en önemli öğelerinden birisidir. TruVision™ Navigator kolay anlaşılır görünüm ve havasıyla tanınır ve eklenebilir görüntüleyici, çizgisiz tam ekran video ve 3 monitöre yayılmış olarak 75 adete kadar eşzamanlı video görüntüsünü izleme gibi bir dizi harika görüntüleme özellikleri sunar. Ek olarak TruVision Navigator, kullanıcılarına, aralarında e- posta bildirimi, sistem hata bulucuları ve erişim haklarının yönetimi gibi bir çok üstün özellikler de sunar.

TruVision_nav.jpg

TruVision Navigator Yönetim Yazılımı
Advisor MASTER Alliance 8300
MASterMind™ Entegre Monitoring yazılımı
UltraView™ EVP Yönetim Yazılımı
TVR Mobile Akıllı Telefon Uygulaması
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting