urunkat112.jpg
 

Advisor MASTER Alliance 8300

 

Entegrasyon parmaklarınızın ucunda...

Kendinizi Güvende Hissedin...

Advisor MASTER Alliance 8300

Artan refahın daha fazla muhtemel teknik karmaşıklığa ve tehlikelere neden olduğu bir dünyada işletmenizin sürekliliğini sağlamak için arızalanmayacak, her saat sürekli devrede olacak bir güvenliğe ihtiyacınız var. Advisor MASTER güvenlik kontrol panellerinin yeni ailesidir, güvenliğinizin omurgası olacak şekilde üretilmiştir. Ana cadde mağazaları veya tıp kliniklerinden ofis ve kamu binalarına, bankalara, postanelere, süpermarketlere, lojistik dağıtım merkezlerine, okullara ve diğer pek çok yere uzanan uygulamalar için tasarlanmıştır. 7/24/365 boyunca tek bir platformda etkin güvenlik için hırsız alarm sistemi, kartlı geçiş, yangın alarm sistemleri ve video entegrasyonu ile Advisor MASTER, herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak esnekliktedir ve artan güvenlik ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında Advisor MASTER ailesi, Avrupa genelinde yaygın donanım ve yazılım platformlarını kullanan ilk güvenlik sistemidir. Bu da kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan bir güvenlik anlamına geliyor.

Olayla Tetiklenen Video

Dört adede kadar PTZ (pan tilt zoom) kamerayı, belirli kapı/kart okuyucu hareketlerine ve/veya alarm hareketlerine göre ön ayar noktası olarak tanımlayabilirsiniz. Bu olayla tetiklenen durum, örneğin bir kapıdan ‘kayıp’ olarak belirlenmiş bir kimlik kartıyla birisinin girmeye çalışmasında veya bir alarm verildiğinde video görüntüsü almak için kullanılabilir. Ek olarak, kaydedilmiş videoyu işaretlemek ve kameranın kayıt hızını duruma uygun olarak değiştirmek için DVR’a otomatik olarak bir etiket (tag) gönderilebilir. Sistem, ayrıca, güvenlik operatörlerinin sadece dikkat gerektiren öğelere odaklanabileceği şekilde ayarlanabilmektedir.

Alarm Monitörü

Alarm monitörü Güvenlik sisteminizde oluşan tüm alarmları gösterir. Alarmlara yanıt vermek için, kat planlarına ve video cihazlarına erişimi sağlayabileceğiniz tüm linkleri sağlar.

Alarm Grafik Ekranı (Haritalar)

İşletmenizin; kapı, alarm dedektörü ve kamera gibi cihazların fiziksel konumunu grafiksel olarak gösteren haritalarını oluşturun. Daha sonra bu cihazların durumunu (Arıza, Alarm, Reset) çabucak ve kolayca erişerek görebilir, ayrıca bunları tek tek kontrol edebilirsiniz, örneğin bir kapıyı açma veya bir alanın Güvenlik sistemini kurma gibi.

Kolayca Atanan Erişim Hakları

Güvenlik sistemini kimin kullanacağını tanımlayabilir ve bu kişilere farklı erişim hakları atayabilirsiniz. Aynı erişim haklarını kullanan bir grup kimse, örneğin “Ofis Çalışanları”, tek bir kullanıcı profiliyle tanımlanabilir.

Esnek Kimlik Kartları

ATS 8300 ile bir kimlik kartı fiziksel bir nesne, bir tuş takımından girilen bir numara veya her ikisi birden olabilir. Bu yüzden akıllı kartlar, anahtarlıklar, manyetik şeritli kartlar, PIN ve kart ile PIN’in kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Tercih size aittir. 
Entegrasyon_Yaz__l__m___ATS8300.jpg

TruVision Navigator Yönetim Yazılımı
Advisor MASTER Alliance 8300
MASterMind™ Entegre Monitoring yazılımı
UltraView™ EVP Yönetim Yazılımı
TVR Mobile Akıllı Telefon Uygulaması
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting