urunkat112.jpg
 

MASterMind™ Entegre Monitoring yazılımı

 

MASterMind™ – MASvideo™ Entegre Monitoring yazılımı

MASterMind™ Monitoring, benzersiz alarm işleme yetenekleri ve kendini kanıtlamış sistem güvenilirliği ile saygı gören dünyaca ünlü bir merkezi izleme yazılımıdır. Güvenlik ve izleme personeline, bilişim ve güvenlik teknolojisindeki en son gelişmeleri temel alan gelişmiş bir araç seti sunar. Sistemin devre dışı kalmasının kabul edilemez olduğu ve güvenilirliğin en önemli unsur olduğu durumlarda MASterMind Monitoring yazılımı isteneni verir.

Güç ve Esneklik

MASterMind, kurumsal düzeyde bir yazılım uygulaması olarak hırsız alarm, dijital video, yangın algılama ve kartlı geçiş sistemleri gibi güvenlikle ilgili birçok sistemi birleştirme ve entegre etme olanakları sunar. Entegre tasarımı sayesinde MASterMind veritabanının, sistem bütününün güvenlik ve kurallara uyumla ilgili tüm verilerinin ana deposu haline gelmesine izin verir. Bu merkezi yönetim, sistem genelinde güvenlikle alakalı olayların tek bir kaynaktan kurumsal bir görünümünü sağlar. MASterMind’da alarm endüstrisinde yaygın olarak kullanılan alıcılar ve sinyal format protokolleri için arayüzler içerir ve bunları destekler. Bunların tümü, endüstrideki en kapsamlı ve en esnek izleme paketini oluşturur.

Video Entegrasyonları

MASvideo™ Entegrasyon modülü, kullanıcılara, video ürünlerini entegre etme ve video doğrulamayı işlemlerinin bünyesine katma yeteneği verir. MASvideo farklı video üreticilerinin ürünleriyle entegrasyon için tek bir görüntüleyici sunarak daha fazla esneklik ve tarz getirir. Bunlara ek olarak kontrol paneli, kamera fonksiyonlarına erişim, ayrıca MASterMind™ İzleme veritabanına video kaydetme ve depolama yeteneği sunar. MASvideo’nun entegre özellikleri güçlü fonksiyonları operatörün parmaklarının ucuna getirir – uzak bir yere video bağlantısı sağlama, kamera seçme, durdurma, kaydı oynatma, pan-tilt-zoom ve daha pek çokları. Video bağlantısı, ayrıca, videoyla etkinleştirilen bir alarm geldiğinde de otomatik olarak başlatılabilir ve alarm öncesi ile alarm sonrası kayıtları da içerecek şekilde ayarlanabilir.

Videoyla etkinleştirilen alarmlar, alarm türüne ve söz konusu olan alarm bölgesine göre kullanıcı tarafından tanımlanır. Ayrı ayrı kameralar MASterMind veritabanında tanımlanır ve alarm geldiğinde kamera seçiminin otomatik olması için alarm bölgeleri veya noktaları ile ilişkilendirilebilir. MASvideo ile video alarm doğrulama, video eşlik hizmetleri planlı video turları ve uzaktan koruma görevlisi yanıtı dahil koruma görevlisi hizmetleri gibi daha sıkı güvenlik ve daha gelişmiş video hizmetleri sunabilirsiniz.
Eklenen diğer özellikler arasında çift yönlü ses yetenekleri ve perakende mağazalarda, işleme tesislerinde ve restoranlarda görsel denetleme ve işletme kurallarına uyum için kullanılabilecek videoyla denetleme bulunur. Bunlara ek olarak teslimat başında durmadan alınabilir, bu da personelin daha önemli işlerle uğraşmasına olanak tanır.
Video entegrasyonu MAS tarafından geliştirilmiş MASVideo adlı, tipik olarak her üreticinin kendine özgü olan spesifikasyonunu kullanan (genellikle bir ActiveX API’dir) bir görüntüleyiciyi içerir. Tam entegrasyon sağlananlar arasında Intellex (American Dynamics), Lanex, Bosch, March Networks ve Pelco sayılabilir.

MASvideo API

Bunlara ek olarak üçüncü parti geliştiricilere MASvideo ile uyumlu eklenti video kontrolleri geliştirmek, test etmek ve kurmak için gereken araçları ve dokümanları sağlayan bir MASvideo Uygulama Programlama Arayüzü (API) vardır.

Entegre_Master.jpg

TruVision Navigator Yönetim Yazılımı
Advisor MASTER Alliance 8300
MASterMind™ Entegre Monitoring yazılımı
UltraView™ EVP Yönetim Yazılımı
TVR Mobile Akıllı Telefon Uygulaması
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting