urunkat83.jpg
 

TruVision IP Kameralar


Yeni TruVision ürün serisi kutu, kompakt dome, IR dome ve wedge dome kamera modellerinden oluşmaktadır. Yeni TruVision IP standart (SD) ve megapiksel (MPX) çözünürlüklü kameralar IP Videoürün gamını tamamlamaktadır.

Tüm kameralar standart ve 5 megapiksel (1.3, 2, 3 ve 5 mpx) çözünürlüğe kadar temin edilebilmektedir. Günümüzde en çok kullanılan ürün olarak standart ve 1.3 megapiksel kameralar kullanıldığı düşünülürse mevcut UltraView serisi yanında yeni çıkan TruVision serisi ile market gereksinimlerinden çok daha fazlası temin edilmiş durumdadır.

ONVIF ve PSIA Uyumluluğu
Yeni TruVision kameralar tamamiyle ONVIF ve PSIA açık protokollerine göre dizayn edilmiştir. Her bir kamera default olarak seçilebilir iki protokole sahip olup, uygun platformlara bağlantı yapıldığında gerekli standard seçilebilmektedir. Bunun anlamı kameralar sadece UTC Fire & Security video çözümleri ile birlikte kullanılırken aynı zamanda diğer third-party ONVIF ve PSIA platformları ve VMS çözümleri ile de kullanılabilmektedir.

Platform Desteği
Yeni TruVision kameralar diğer platformlara bağlanabilmekle beraber, ONVIF üzerinden TVN 20 network video kayıt cihazına ve PSIA üzerinden de TVN40 network video kayıt cihazı ve UltaView platformundaki kayıt cihalarına default olarak bağlanabilmektedir.

Genel Uygulamalar
Standart çözünürlüklü ve 1.3 megapiksel kameralar her bir IP video uygulamasında kullanılabilmektedir. Yüksek çözünürlüklü görüntü istenen havaalanları, bankalar, şehir merkezleri ve kumarhane sektörü gibi diğer uygulamalar da ise 1.3 ve 2 megapiksel (HD) veya 3 ve 5 megapiksel (FULL HD) kameralar ile en uygun bir biçimde çözümlenebilmektedir.

Aksesuarlar
Sabit ve dome kameralarla birlikte, her zaman lens, montaj aparatı ve kamera muhafazasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu aksesuarlar ürüngamını tamamlamakla kalmaz, daha da önemlisi müşterinizin ihtiyacına özel olarak tam bir çözüm sunmanıza imkan tanır. Geniş aksesuar ürün portföyü arasında;

  • Kompakt ve IR dome için gömme, duvar, askı montaj
  • Wedge dome için gömme
  • Sabit için duvar ve asma tavan montaj, 3-5 megapiksel lensler

bulunmaktadır.

truvision_2nd_gen_box.jpg

  

TruVision IP Kameralar
UltraView™ IP PTZ Dome Kameralar
HD PTZ Dome Kameralar
5MP IR dome ve IR Bullet kameralar
UTC Fire & Security video gözetim çözümleri
UltraView Dome / Box IP Camera
TruVision Mini-Dome Kameralar
UTC TruVision IP Dış Ortam Kameralar
3MP IR dome ve IR Bullet kamerala
TruVision Wedge Dome Camera
UTC IP CCTV Sistemi Teknik Şartnamesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting