urunkat111.jpg
 

NVR 80 Network Video Kayıt Cihazı


Yüksek performanslı ölçeklenebilen IP tabanlı kayıt...

UTC UltraView NVR 80 IP tabanlı kayıt cihazı, ölçeklenebilen bir yapıda olup VisioWave Enterprise Video Platformu (EVP) içersinde yer alan encoder ve IP kameraların gelecek nesil kayıt platformu olarak tasarlanmıştır. En güncel sıkıştırma formatı olan H.264 SVC standardını desteklemektedir ve yeni nesil codec standartlarını da yazılım güncellemesi ile destekleyebilecek yapıda geliştirilmiştir.

UTC UltraView NVR 80 IP tabanlı kayıt cihazı, ölçeklenebilen bir yapıda olup VisioWave Enterprise Video Platformu (EVP) içersinde yer alan encoder ve IP kameraların gelecek nesil kayıt platformu olarak tasarlanmıştır. En güncel sıkıştırma (codec) formatı olan H.264 SVC standardını desteklemektedir ve yeni nesil codec standartlarını da yazılım güncellemesi ile destekleyebilecek yapıda geliştirilmiştir. NVR 80, sadece IP kamera bulunan projelerde kullanılabildiği gibi analog ve IP kameraların bir arada kullanıldığı hibrit sistemler için de çözüm oluşturmaktadır.

Açık sistem mimarisi ve desteklenen Serial Attached SCSI (SAS) kayıt teknolojisi, tüm kayıt ihtiyaçlarına çözüm sağlayabilmekte ve bu NVR 80’i en üst düzey kayıt platformu olarak öne çıkarmaktadır. NVR 80 IP Tabanlı Kayıt Cihazı, mevcut Discovery serisi encoderlar üzerinde çalışan VisioWave Video İşletim Sistemi (VOS) ile entegre çalışmaktadır. NVR 80, dağıtık yapıdaki mimariler ile merkezi yapıda tasarlanan kayıt şeçeneklerine uygun sistem mimarileri altında çalışabilmektdir. NVR 80, dahili olarak 12TB kayıt alanı sunmaktadır ve UltraView SAS üniteleri ile toplam kayıt alanı 60 TB kapasiteye ulaşabilmektedir. GE UltraView NVR 80 ve UltraView SAS üniteleri en kritik uygulamalara yönelik tasarlandığından RAID-5/6 disk kayıt ve arşivleme teknolojilerini desteklemektedir.

Yüksek güvenilirlik
SCSI ve iSCSI kayıt çözümleri ile karşılaştırıldığında, NVR 80’nin ultra-güvenilir konektör ve kabloları 3 Gbps’a kadar veri iletişimini destekleyebilmektedir. Cihazın sahip olduğu çift gigabit ethernet portu ister yedekleme (redundancy) isterse de ağ altyapısında toplam veri transferinin dengeli iletimi amaçlı kullanılabilmektedir. Çalıştığı esnada sisteme zarar vermeden değiştirilebilen (hot-swappable) RAID olarak ayarlanabilen sürücüler, yedekli (redundant) hot-swappable fan ve güç kaynakları en üst düzey güvenilirlik sağlarken, işletim sistemi compact flash üzerindedir.
Cihaz durum bilgileri network yönetim uygulamaları ile SNMP üzerinden takip edilebilmektedir. Cihazın durum bilgisleri ayrıca fan sıcaklıkları, sürücü durumları, RAID durumu ve sağlanan besleme gücünü de içermektedir.

NVR 80 genel özellikleri

 • Dağıtık ve merkezi yapıdaki sistemler için uygun yapı,
 • Yüksek güvenlik ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile test edilmiştir,
 • Dual redundant ve hot-swappable güç kaynakları,
 • Dual Gigabit Ethernet,
 • Hot-swappable fanlar,
 • Ölçeklenebilen yapı ile 60 adet HDD desteği,
 • IP kamera ve encoder’lar için kayıt platformu,
 • Kayıt cihazı başına 120 adet H.264 SVC stream desteği,
 • Serial Attached SCSI (SAS) teknolojisi,
 • 19” raf montaj kiti ve 2U yükseklik,
 • RAID5 (default) ve RAID 0, 6, 10, 50 60 seçenekleri,
 • Quality of Service (QoS) desteği,
 • Disk durumunu gösteren LED’ler,
 • Güçlü cihaz durum raporlaması,

Kısaltmalar
VOS: Video Operating System
VSC: VisioWave Security Center
NVR: Network Video Recorder
RAID: Redundant Array of Independent Disks
RAID 5: Striped disks with distributed parity (requires all drives but one to be present to operate)
SCSI: Small Computer System Interface
SAS: Serial Attached SCSI

uvs_8012.jpg

uvn_8012.jpg

 

ultraview_brand_rotation.jpg

 

UTC NVR 21P Network Video Kayıt Cihazı
UTC NVR 20 Network Video Kayıt Cihazı
NVR 21 Network Video Kayıt Cihazı
UTC NVR 10 Network Video Kayıt Cihazı
UTC NVR 40 Network Video Kayıt Cihazı
NVR 50 Network Video Kayıt Cihazı
NVR 80 Network Video Kayıt Cihazı
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting