urunkat111.jpg
 

NVR 21 Network Video Kayıt Cihazı

 

 NVR 21 Network Video Kayıt Cihazı

Interlogix, ONVIF ve Third Party Entegrasyon
TVN 21 network kayıt cihazı, mevcut TruVision ve UltraView Serisi IP kameraların tümünü desteklemektedir. Ayrıca tek kanal UltraView Encoder 10 desteği de bulunmaktadır.
TVN 21 network kayıt cihazı ONVIF standartları ile tamamiyle uyumludur. Axis, Arecont, ACTi ve Panasonic üreticilerinin IP kameraları ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. TVN 21 network kayıt cihazı 5 megapiksel çözünürlüğe kadar IP kameraları kaydedip, izlemesini yapabilmektedir. Bağlantı yapılacak kamera sayısı çözünürlüğe bağlı olarak değişiklik gösterir. 

Depolama & Alarm Kaydı
Olağanüstü dahili hard disk kapasitesi 2TB-16TB aralığında değişmektedir. Bu durum TVN 20 network kayıt cihazını kayıt ve megapiksel uygulamalar için ideal bir seçim haline getirmektedir. Sürekli, harekete duyarlı ve alarm veya kombine programlanmış kayıt modları mevcuttur.
Ek olarak, TVN 21 network kayıt cihazı, lokal arşivleme için USB sürücüsüne sahiptir. Alarm kayıtları ise kayıt cihazı üzerindeki 16 alarm girişi ile yapılabildiği gibi IP kamera üzerindeki alarm girişleri ile de tetiklenebilmektedir. 

Redundat & Kayıt
TVN 21 kayıt cihazı, günümüz video marketinin en önemli gereksinimi haline gelen redundant kayıt özelliğini sağlamaktadır. Bu fonksiyon size kamera ya da kamera gruplarını çoklu harddisk sürücüleri üzerinde kayıt imkanı için konfigürasyon yapabilmenize olanak sağlamaktadır. 

Ses Kaydı
TVN 21 kayıt cihazı ile videonun yanında ses streami sağlayabilen kameralardan gelen sesleri de kaydedebilmek mümkündür. Video görüntüleri ve ses kayıtları hem kayıtları izlerken hem de canlı izlemede tamamen senkronize bir şekilde çalışmaktadır. Ses kaydı, videonun 4 fps veya daha yüksek hızlarda kayıt edilmesi halinde maksimum kalite verebilmektedir. 

Cihaz Yönetimi & Görüntüleme
TVN 21 network kayıt cihazı kendi standart browser yazılımı ile birlikte gelirken aynı zamanda TruVision Navigator 4.0 (eski adıyla GE NAV) ile bütünüyle entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Bu sayede bağlı kamera ve cihazların izleme, yönetim ve bakım faaliyetleri video yönetim yazılımı üzerinden gerçeklenebilmektedir. 

Verimli Konfigürasyon
TVN 21 network kayıt cihazının kurulumu, konfigürasyonu ve IP kamera bağlantıları oldukça kolaydır. Kayıt cihazı içerisinde otomatik IP cihaz bulma aracı sayesinde network üzerindeki kameralar otomatik olarak tespit edilebilmektedir. Bu sayede her bir kamerayı tek tek IP numaraları ile arayıp bulduktan sonra cihaza eklemeye gerek kalmamaktadır. Basit bir şekilde eklemek istediğiniz kamerayı seçmeniz yeterli olacaktır. 

Bağlanabilirlik
Çoklu megapiksel kamera bağlantıları için TVN 21 network kayıt cihazı üzerinde networke sorunsuz bağlantı sağlayan Gigabit Ethernet portu bulunmaktadır. 

UTC Fire & Security Platformları ile Entegrasyon
UTC Fire & Security ürün sağlarken aynı zamanda komple sistem çözümlerini de beraberinde getirmektedir. TVN 21 network kayıt cihazı TruVision Navigator 4.0 video yönetim yazılımı ile bütünüyle entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Bir sonraki faz da ise Alliance ve MasterMind yönetim yazılımları ile entegre olarak çalışabilecektir. 

 

TVN 21'in başlıca özellikleri
 • 8/16 kanal modelleri
 • 40/80/160 Mbps toplam kayıt bangenişliği
 • Esnek bantgenişliği yönetimi
 • 5 MP çözünürlüğe kadar IP kamera desteği
 • Tüm kanalları için HD kayıt desteği (720p, 25fps)
 • HD & Full HD desteği
 • 16TB dahili HDD desteği
 • Ön panel kontrol
 • ezDDNS
 • HDMI/VGA/BNC lokal video çıkışları
 • ATM/POS arayüzü
 • Tarayıcı/TVRmobile/TruVision Navigator üzerinden kontrol
TruVision NVR 21 (TVN 21)
 • TVN-2108-2TEA NVR 21, Endüstriyel Tip Network Video Kayıt Cihazı, 8 IP Kanal, H.264/MPEG-4, ONVIF, 2 TB storage, 16 Alarm Girişi, 4 Alarm Çıkışı, TruPortal Yazılımı İle Entegre, 40 Mbps bandwidth, eSATA, HDMI/VGA/BNC, Mouse, IR uzaktan kumanda, KTD-405 Keypad, Yedekli Kayıt (Mirror) 
 • TVN-2108-4TEA NVR 21, Endüstriyel Tip Network Video Kayıt Cihazı, 8 IP Kanal, H.264/MPEG-4, ONVIF, 4 TB storage, 16 Alarm Girişi, 4 Alarm Çıkışı, TruPortal Yazılımı İle Entegre, 40 Mbps bandwidth, eSATA, HDMI/VGA/BNC, Mouse, IR uzaktan kumanda, KTD-405 Keypad, Yedekli Kayıt (Mirror)
 • TVN-2108-8TEA NVR 21, Endüstriyel Tip Network Video Kayıt Cihazı, 8 IP Kanal, H.264/MPEG-4, ONVIF, 8 TB storage, 16 Alarm Girişi, 4 Alarm Çıkışı, TruPortal Yazılımı İle Entegre, 40 Mbps bandwidth, eSATA, HDMI/VGA/BNC, Mouse, IR uzaktan kumanda, KTD-405 Keypad, Yedekli Kayıt (Mirror)
 • TVN-2116-2TEA NVR 21, Endüstriyel Tip Network Video Kayıt Cihazı, 16 IP Kanal, H.264/MPEG-4, ONVIF, 2 TB storage, 16 Alarm Girişi, 4 Alarm Çıkışı, TruPortal Yazılımı İle Entegre, 80 Mbps bandwidth, eSATA, HDMI/VGA/BNC, Mouse, IR uzaktan kumanda, KTD-405 Keypad, Yedekli Kayıt (Mirror)
 • TVN-2116-4TEA NVR 21, Endüstriyel Tip Network Video Kayıt Cihazı, 16 IP Kanal, H.264/MPEG-4, ONVIF, 4 TB storage, 16 Alarm Girişi, 4 Alarm Çıkışı, TruPortal Yazılımı İle Entegre, 80 Mbps bandwidth, eSATA, HDMI/VGA/BNC, Mouse, IR uzaktan kumanda, KTD-405 Keypad, Yedekli Kayıt (Mirror) 
 • TVN-2116-8TEA NVR 21, Endüstriyel Tip Network Video Kayıt Cihazı, 16 IP Kanal, H.264/MPEG-4, ONVIF, 8 TB storage, 16 Alarm Girişi, 4 Alarm Çıkışı, TruPortal Yazılımı İle Entegre, 80 Mbps bandwidth, eSATA, HDMI/VGA/BNC, Mouse, IR uzaktan kumanda, KTD-405 Keypad, Yedekli Kayıt (Mirror)

  TruVision_NVR_21_.jpg

 
 
 
TruVision_NVR_21.jpg
 
 
 

 

 

 

 

UTC NVR 21P Network Video Kayıt Cihazı
UTC NVR 20 Network Video Kayıt Cihazı
NVR 21 Network Video Kayıt Cihazı
UTC NVR 10 Network Video Kayıt Cihazı
UTC NVR 40 Network Video Kayıt Cihazı
NVR 50 Network Video Kayıt Cihazı
NVR 80 Network Video Kayıt Cihazı
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting