urunkat83.jpg
 

UTC TruVision IP Dış Ortam Kameralar

 

Yüksek Performans- Kolay Kullanım- Gece & Gündüz


Ürün Özellikleri
Yeni nesil dış ortam IP kameralar, motorize zoom lens, ato focus, WDR gibi teknik özelliklerin yanında ONVIF, PSIA and the CGI protokoller ile de uyumludurlar.

Yeni nesil dış ortam IP kameralar IR Dome (VGA,1.3MP) ve IR Buller (VGA, 1.3MP) olmak üzere dört farklı modelde üretilmektedir.

IR Dome
Yeni nesil dış ortam IR dome IP66 rated dış ortam IP kamera, 30mt görş mesafesine sahip dahili IR aydınlatma, PoE+ desteği gibi üstün özelliklere sahiptir.

TVD-N225E-2M-P
TruVision VGA 1/4" Gen2, PAL, Progressive Scan CMOS, Outdoor Vandalproof Dome, TRUE D/N, Motorized IR Cut Filter, with IR LEDs, H.264, PSIA/ONVIF, Motorized 2.8-12mm, F1.2, Auto Iris, PoE / 12VDC

TVD-M1245E-2M-P
TruVision 1.3 MPX 1/3" Gen2, PAL, WDR, Progressive Scan CMOS, Outdoor Vandalproof Dome, TRUE D/N, Motorized IR Cut Filter, with IR LEDs, H.264, PSIA/ONVIF, Motorized 2.7-9mm, F1.6, Auto Iris, PoE / 12VDC

IR Bullet
Yeni nesil dış ortam IR dome IP66 rated dış ortam IP kamera, IR dome dış ortam kameralar ile benzer özellikler taşımaktadır. Tek farkı "bullet" yapıda olması ve PoE desteği ile çalışabilmesidir.

TVC-N225E-2M-P
TruVision VGA 1/4" Gen2, PAL, Progressive Scan CMOS, Outdoor Vandalproof Bullet, TRUE D/N, Motorized IR Cut Filter, with IR LEDs, H.264, PSIA/ONVIF, Motorized 2.8-12mm, F1.2, Auto Iris, PoE / 12VDC

TVC-M1245E-2M-P
TruVision 1.3 MPX 1/3" Gen2, NTSC, WDR, Progressive Scan CMOS, Outdoor Vandalproof Bullet, TRUE D/N, Motorized IR Cut Filter, with IR LEDs, H.264, PSIA/ONVIF, Motorized 2.7-9mm, F1.6, Auto Iris, PoE / 12VDC

Ürün Aksesuarları
Dış Ortam IP Kameralara ait ürün aksesuarları aşağıdadır:

Duvar Askı Aparatları
IR bullet kameralar ayarlanabilir duvar askı aparatları ile birlikte gelmektedir. IR dome kameraları için ise kullanım alanına bağlı olarak aşağıdaki ürünler kullanılabilir.

TVD-PPB : Tavan Askı Aparatı veya TVD-SNB : Duvar Askı Aparatı

Lensler:

Yeni nesil dış ortam IP kameraların tüm modelleri dahili ve uzaktan ayarlanabilir (oto-fokus) lenslere sahiptir.

Güç Kaynakları:
IR bullet kamera: PSU-5.0A 
IR dome kamera: ATD-6814-PSU

PoE Desteği:
IR bullet camera: standard PoE 
IR dome: PoE+

Kolay Kurulum
Yeni nesil bullet ve IR dome kameralar motorize zoom lens ve oto- fokus özelliğine sahiptir. Bundan dolayı, kameraların kurulumu ve konfigurasyonu son derece kolaydır.

Ayrıca motorize zoom lensi sayesinde istenilen kamera açısını uzaktan ayarlayabilir ve sonrasında tarayıcı programı üzerinden tek tuşla oto-fokus işlemini yapabilirsiniz.
 
 
 
1048_TV_Outdoor_IP_Cams_NPD_Note_02.jpg
TruVision IP Kameralar
UltraView™ IP PTZ Dome Kameralar
HD PTZ Dome Kameralar
5MP IR dome ve IR Bullet kameralar
UTC Fire & Security video gözetim çözümleri
UltraView Dome / Box IP Camera
TruVision Mini-Dome Kameralar
UTC TruVision IP Dış Ortam Kameralar
3MP IR dome ve IR Bullet kamerala
TruVision Wedge Dome Camera
UTC IP CCTV Sistemi Teknik Şartnamesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting