urunkat83.jpg
 

UTC Fire & Security video gözetim çözümleri

 

UTC Fire & Security video gözetim çözümleri, hem IP hem de analog çözümler için geliştirilmiş analog ve/veya IP sabit ve dome kameraları ile kayıt platformlarını içermektedir. Bu gelişmiş teknolojiler şüpheli eylemleri izlemede yardım ederek, insan güvenliğini yöneterek, yapılacak incelemelerdeki kayıt emniyeti ve güvencesini koruyup sağlayarak bütün bir çözüm sağlamaktadır. 

Dijital kayıt çözümleri
Zaman analogtan dijital video işlemeye geçme zamanı için en uygun zaman. Buna rağmen birçok şirket analog kamera ve diğer video yönetim cihazlarına geniş yatırımlar yapmış durumda ve yapmaya devam ediyor. İşte tasarlanan UTC Fire & Security TruVision™ DVR serilerinin mevcut ürün portföyünüzle bütünlük içerisinde olmasının açık bir sebebi budur.
 
UTC Fire & Security TruVision™ serisi kayıt cihazları mümkün olduğunca kusursuz ve verimli bir şekilde dijital dünyaya geçiş yapmaya imkân tanımaktadır. TruVision™ serisi DVR’lar üzerinde dijital ve analog video girişleri bulunmaktadır. 
 
UTC Fire & Security DVR serisi, müşterilerine bilgisayarları ile aynı ortamda bulunan IP network üzerinden dijital video ve kontrol verisi göndermesine olanak sağlar. Bu durum dünyanın neresinde olursa olsun sanal bir biçimde video gözetimine imkân tanır.
 

UTC Fire & Security dijital video kayıt cihazı edinmenin altı sebebi

  1. Nerede olduğunuz problem değil, işinize odaklanın

  2. İnternet erişiminiz olduğu müddetçe, networkteki herhangi bir kameradan gelen görüntüyü izleyebilirsiniz. Aynı zamanda kaydedilmiş görüntüleri izlemek için networkte bulunan herhangi bir dijital kayıt cihazından ya da serverdan arama yapıp erişebilirsiniz.

  3. Dijital networkler güvenlik sisteminizi emin ellerde sağlama alır, güvenle saklar

  4. Analog video sinyalleri bilgisayar korsanları ve casusları ile kolayca tehlike altına girebilir. Fakat dijital video sinyalleri networkünüzde dolaştığı müddetçe şifrelenmiş bir halde yol alır. Bu durumda dijital sinyalleriniz sabotaja karşı daha güvenilir olur. Ayrıca kamera ve kayıt cihazlarına erişim için erişim sınıfları atayabilirsiniz.

  5. Ölçeklenebilirlik sizi asla geride bırakmayacaktır

  6. Bir kamera. On kamera. Yüz kamera. Kamera sayısı çok önemli değil. Sisteminizi genişletmek networkünüze yeni bir cihaz eklemek kadar kolay olacaktır. 

 
UTC Fire & Security en yüksek kaliteyi ve güvenilirliği sağlamaktadır
Diğer firmaların çoğu VGA veya daha düşük çözünürlük kullanırken, UTC Fire & Security video kayıt cihazları daha yüksek kalitede 4CIF çözünürlüğünde ve hatta D1 çözünürlüğünde çalışabilmektedirler.
 
Hibrit teknoloji zarif ve ince geçişlere izin verir
TruVision™ TVR 60 Serisi DVR’lar mevcut analog veya dijital kameralarınızla birlikte çalışır. Analog kamera kullanan kullanıcılar için IP güvenlik sistemini kullanmaya başlamak oldukça kolaydır.
 
IP güvenlik sistemine geçiş finansal mantık demektir
IP tabanlı güvenlik sistemine geçiş yapmak yapılan bir yatırımın sesi gibidir. IP networklerde kurulum süreci daha az olmakla birlikte işletme için daha az kullanıcıya ihtiyaç vardır. UTC Fire & Security SymNet encoder ve decoderları sayesinde mevcut kamera ve monitörlerinizi sistemlerinizde kullanabilirsiniz.
 
TruVision™ DVR10 herkes için ekonomik gerçek zamanlı video kaydı
TruVision™ DVR10, bütçelerin sınırlı olduğu ve son kullanıcıların iyi, küçük ölçekli gözetleme sistemi istediği projelerde eksiksiz birçok özelliğini üstün fiyat performansı ile müşterilerine sunuyor. TruVision™ DVR 10, TruVision™ kamera ve LCD monitörler ile kombine edildiğinde mükemmel bir çözüm elde edebilirsiniz. 
 
En gelişkin teknoloji
TruVision™ DVR10 video kayıt cihazları kullanıcılara uygun maliyetli ve rahatlıkla video izleme, kayıt ve kayıt izleme yapabileceği çözümler sağlar. DVR10, 4 kanallık video kapasitesi ve H.264 sıkıştırma tekniği ile daha güvenilir ve verimli güvenlik için yüksek kalitedeki video görüntülerini etkin bir biçimde kaydeder ve iletir. Dijital güvenlik izlemelerinin ayrıcalıklarını küçük ticari uygulamalara getirirken, kullanımı kolay ara yüzü ve aylarca kayıt yapabileceğiniz kayıt alanı sunmaktadır. 
 
Fansız - gürültüsüz çalışma
TruVision™ DVR 10 video kayıt cihazı tamamen gürültüsüz çalışmaktadır. Cihaz fansız dizayn edildiğinden kullanıcı pratik olarak DVR’dan herhangi bir gürültü duymamaktadır.
 
Kullanımı kolay 
Kullanımı, kurulumu ve bakımı kolay TruVision™ DVR 10 her türlü çevreyi güvenli tutmak için elverişli bir video kayıt cihazıdır. Tak ve unut çözümü ile DVR 10 kayıtlı videoları izlemek için basit arama özelliğine sahiptir. 
 
Uzaktan işletim 
Kullanımı kolay web tarayıcı ara yüzü sayesinde uzaktan yapılandırma ayarları sağlanırken, güvenli izleme, arama ve kayıt izleme internete bağlı herhangi bir bilgisayarlardan yapılabilmektedir.
 
Standart özellikleri
Gelişmiş web tarayıcı ara yüzü,
16 TB’a, gelişmiş sıkıştırma ve daha etkin izleme & kayıt için H.264 protokolü,
Gizli filigranlı (watermarking) MPEG-4 AVC (H.264) ve G.722 ses sıkıştırma tekniği,
Dual streaming özelliği, kayıt ve uzaktan izleme için farklı ayarlar,
Çift monitör desteği – bağımsız konfigürasyon,
USB port – flash disk ya da harici DVD yazıcı kullanımı için,
USB port – mouse kontrolü için,
Mouse üzerinden, ön panelden ya da uzaktan kumanda cihazı ile PTZ ve speed dome kamera kontrolü,
 
Çift yönlü ses iletimi,
16 TB’a kadar dahili kayıt,
TVR10 Browser ve GE NAV yazılımları yanısıra FC Wnx, Alliance ve MAS entegrasyon yazılımları sayesinde yangın algılama, kartlı geçiş, hırsız alarm sistemleri ile entegrasyon - grafik ekran uygulamaları.
 
Kullanım alanları
Başlıca kullanım alanları yaşam alanları, oturmaya elverişli alanlar, büfe, kulübe, çarşı alanları, alış veriş dükkanları, küçük ticari işletmeler, araç filoları başta olmak üzere küçük ölçekli projeler için tavsiye edilir.
TruVision™ DVR40 olağanüstü performans gelişimi
 
Değer çizgisi
TruVision™ DVR 40 (TVR 40) 4, 8 ya da 16 kanallı seçenekler sunan ve H.264 sıkıştırma teknolojisini kullanırken kanal başında gerçek zamanlı görüntüyü CIF çözünürlüğünde verebilen gelişmiş özellikli dijital video kayıt cihazıdır. 
 
Yüksek kayıt kapasitesi ve dayanıklılık 
TVR 40 ailesi sadece ekstra yüksek kalitede görüntü kaydetmez, 12 TB’a kadar dahili kayıt kapasitesi sağlar. Ayrıca CD/DVD ile USB flash diske veya harici bir diske arşivleme yaparken, E-SATA bağlantısı üzerinden kayıt arttırma ile arşivleme yapabilmenize olanak tanır.
TVR40 kayıt cihazı hard disklerin ömrünü uzatan gelişmiş Smart teknolojisine (Self-Monitoring And Reporting Technology) ve sofistike güç tasarrufu özelliğine sahiptir. 
 
PTZ kontrolü
TruVision™ DVR 40, PTZ kameraları uzaktan kumanda ile ya da kayıt cihazı ön panelinde bulunan joystick yardımı veya mouse kullanarak kontrol etmenize imkan tanır. Ayrıca uyumlu yeni TruVision™ serisi LCD kontrol klavyesi ile de kontrol yapmak mümkündür.
 
Bağlanabilirlik
TVR40 ailesi gözalıcı network özelliklerine sahiptir. Dual Streaming özelliği ile kayıt edilen ve izlenen görüntüler için farklı ayar atamanıza imkan tanır. TVR40 web tarayıcısı sayesinde, PTZ kameraları kontrol edebilmenin yanısıra, canlı ve ya kaydedilmiş görüntüleri izleyebilir, snapshotlar yaratabilir, kaydedilmiş görüntüleri arşivleyebilir ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 
Kullanımı kolay 
Tüm gelişmiş özelliklerine rağmen, TVR40 öğrenimi kolay web tarayıcı, uzaktan bağlantılı istemci yazılımı ve çoklu dil desteği bulunan OSD menüleri ile ikon-tabanlı kullanıcı arayüzlerine sahiptir. 
 
Standart özellikleri 
H.264 gelecek nesil DVR,
Gelişmiş web tarayıcı arayüzü,
Gelişmiş ve kullanımı kolay konfigürasyon menüsü,
CIF çözünürlükte 4, 8 veya 16 kanallı gerçek-zamanlı kayıt,
4,8 veya 16 kanal ses kaydı,
Her bir kanal için ayrı ayrı 4CIF’e kadar kayıt çözünürlüğü esnekliği,
Dual streaming özelliği, kayıt ve izleme için farklı ayarlar,
Çift monitör desteği – çoklu ekran ya da full bağımsız konfigürasyon,
Kayıt izlemede dijital zoom,
12 TB’a kadar dahili kayıt kapasitesi
Alarm durumunda durum resmi ile birlikte e-mail bildirimi,
Kayıt genişleme ve arşivleme için e-SATA desteği,
Mouse kontrolü ve flash disk arşivlemesi için USB desteği,
ATM cihazları için ATM entegrayonu,
POS entegrasyonu (ProBridgeler üzerinden),
Triplex özelliği,
Dahili CD/DVD yazıcı,
Mouse üzerinden, ön panelden ya da uzaktan kumanda cihazı ile PTZ ve Dome kamera kontrolü,
TVR40 Browser ve GE NAV yönetim yazılımlarına ilaveten FC Wnx, Alliance ve MAS entegrasyon yazılımları sayesinde yangın algılama, kartlı geçiş, hırsız alarm sistemleri ile entegrasyon - grafik ekran uygulamaları.
 
Kullanım alanları
Başlıca kullanım alanları orta ölçekli işletmeler, bankalar, hafif sanayi endüstrisi, taşımacılık, nakliyat, çok katlı ofis binaları, oteller, hastaneler, okullar, askeri tesisler başta olmak üzere orta ve büyük ölçekli projeler için tavsiye edilir.
 
TruVision IP Kameralar
UltraView™ IP PTZ Dome Kameralar
HD PTZ Dome Kameralar
5MP IR dome ve IR Bullet kameralar
UTC Fire & Security video gözetim çözümleri
UltraView Dome / Box IP Camera
TruVision Mini-Dome Kameralar
UTC TruVision IP Dış Ortam Kameralar
3MP IR dome ve IR Bullet kamerala
TruVision Wedge Dome Camera
UTC IP CCTV Sistemi Teknik Şartnamesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting