urunkat49.jpg
 

UTC Yangın & Güvenlik Sistemleri

coinfoPage.jpg


Fire & Security Products Avrupa, Orta Doğu, Afrika (EMEA)

UTC Climate, Controls & Security’nin bir iş kolu olan Fire & Security Products EMEA bölümü; insanlığı, emtiaları, varlıkları ve altyapıların korunmasına ve güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olan geniş bir portföye sahip, yenilikçi yangın algılama ve elektronik güvenlik çözümleri sunmaktadır. Çalışanlarımız herkes için emniyetli ve güvenli ortamların oluşturulmasına yardımcı olma sorumluluğunu paylaşmaktadır.
 
Yangın algılama, hırsız alarm, kartlı geçiş ve video gözetim ve transmisyon sistemlerini içeren kapsamlı ürün portföyü ile Fire & Security Products EMEA tüm müşterilerin ihtiyaçlarına, sağlam teknolojik ve finansal altyapısı ile çözümler sunmaktadır.
 • Genel Merkez – Brüksel, Belçika
 • 26 ülkede organizasyon
 • Başkan: Otto de Bont

UTC_Fire_And_Security_ACS_products_web_678x312.jpg

UTC Climate, Controls & Security
UTC Climate, Controls & Security ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri, bina kontrol ve otomasyon ile yangın-güvenlik sistemleri üreticisi, dünya çapında lider bir firmadır. Günden güne artan bina yönetim sistemleri ve entegrasyon talebi ihtiyacını karşılamak, daha güvenli ve daha verimli binalar sağlayabilmek adına faaliyet göstermektedir. UTC Climate, Controls & Security, havacılık ve bina teknolojileri alanlarında lider bir üretici olan United Technologies Corporation’ın (NYSE: UTX) iş koludur. 
––Dünya Genel Merkezi – Farmington/Connecticut, Amerika 
––Avrupa, Orta Doğu, Afrika (EMEA) Merkezi – Paris, Fransa
UTC_BIS_CCS_Logo.jpg
Lokal destek, global erişim
Fire & Security Products EMEA, yangın algılama ve elektronik güvenlik ürünlerinin üretimi, satışı ve dağıtımını yapmaktadır. Fire & Security Products EMEA’nın 26 ülkede organizasyonu bulunmakta olup lokal onaylar, kamu hizmetleri, sigorta ve genel piyasa ihtiyaçları konusunda elde ettiği güçlü bilgi birikimi ile müşterilerine yerel olarak destek sunmaktadır.
 
UTC2013AR_investors.jpg
 
Ürün portföyü
Fire & Security Products EMEA, Aritech, Kilsen, Ziton, EST, NetworX, LENEL, Interlogix, IFS ve Supra gibi güvenilir markalar altında kapsamlı elektronik güvenlik ve yangın algılama ürünleri sunmaktadır. Ürünlerimiz sektöre yenilik ve güvenilirlik açısından öncülük eden eksiksiz yelpazesi ile işyerlerini, konutları ve insanları korumak, güvenliklerini sağlamak adına tasarlanmıştır.
 
Hırsız Alarm
Aritech ve NetworX’ün hırsız alarm sistem teknolojisi konusundaki deneyimi ve itibarı benzersizdir. Kapsamlı dedektör ve panel portföyümüz, en zor şartlarda dahi birçok uygulama için kesin ve güvenilir bir çözüm sunar. 
slide3.jpg
 
 
Video
Analog, Hibrit ve IP Video çözümlerini; dağıtılmış ve merkezi kayıt seçenekleri, geniş kamera, aksesuar portföyü ve entegrasyon seçenekleri ile birlikte sunuyoruz.
1048_TV_Outdoor_IP_Cams_NPD_Note_02.jpg
 
Transmisyon
IFS ürün serimiz single-mode veya multi-mode fiber network ürünleri, medya çeviriciler, Network Switchler ve UTP haberleşme cihazları ile video, data, ses ve kontak iletimi amaçlı eksiksiz endüstriyel tip çözüm ailesi sunmaktadır.
landing-transmission-rotation_1.jpg
 
Kartlı Geçiş
Lenel platformu, entegre edilmiş kartlı geçiş, hırsız alarm sistemi çözümlerinden, entegre CCTV çözümlerine kadar birçok farklı sistemin entegrasyonunu sağlamakta olup küçük işletmelerden büyük ölçekli ve çok uluslu projelere kadar konumlandırılabilir.
Access_Control_678x225.jpg
 
Yangın Algılama
Yangın algılama ürün portföyümüz son teknoloji ürünü algılama dedektörleri ve yüksek kaliteli kontrol panel seçeneklerini ve geniş aksesuar ailesini içermektedir.
Tüm yangın algılama çözümlerimiz; su, köpük veya gaz kullanılan yangın söndürme sistemlerine uygun şekilde tasarlanmaktadır.
Untitled_4.png
 
 
Standartlara ve yerel mevzuatlara uygunluk
Günden güne artan zorlu düzenlemelere ugunluk sorumluluğu altında Fire & Security Products EMEA, ürün portföyünü belirtilen EN ve yerel güvenlik onayları ile sertifika ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gelişimi sağlamaktadır:
 
 • ABD: UL, ULC, FM, CSFM, FCC, IC
 • Avrupa: E N50131-1, EN50136, EN54 serisi, CPD
 • Almanya: VdS
 • Belçika: INCERT, BOSEC
 • Çek Cumhuriyeti: NBU_CZ
 • Fransa: NFA2P
 • Hollanda: REQ
 • İngiltere: PD6662:2010, ACPO/BS8243
 • İskandinavya: F&P, FG, SBSC
 • İtalya: IMQ
 • Macaristan: MABISZ
 • Polonya: Techom
 • Slovakya: NBU_SL

nfpa-ul-fm-logo_1.jpg

Tüm ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış çözümler
Güvenlik; ilk dedektör, ilk kart okuyucu veya ilk kamera kurulumundan çok önce başlar.
İlişki ile başlar ve iyi bir ilişki de doğru iş ortağı ile Fire & Security Products EMEA, yatırımcıların, işletmecilerin veya konut sahiplerinin risk seviyelerini değerlendirmek için itimat edebilecekleri güvenilir bir iş ortağıdır; insanları, varlıklarını ve altyapıları korumak için tasarlanmış optimum çözümler sunar.
United_Brand_Logos_Building_RGB_03.jpg
 
Mükemmel İş Ortağı
“Sorunların çözülmesi” için gereken tek şey müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümleri sunmaktan geçer. Fire & Security Products EMEA güvenilir ve kişiye özel çözümler geliştirmek için son teknolojiyi kullanmaktadır. Uluslararası Araştırma ve Geliştirme ekibi en uygun ve etkili çözümler sunmak için teknolojik gelişmeleri en yakından takip etmektedir.
UTC_Research_and_development.jpg
 
Training University
Fire & Security Products EMEA’nın sunduğu çözümler sürekli olarak gelişmekte ve yeni özellikler eklenmektedir. Bilgi birikimi ve uzmanlık paylaşımının ne kadar önemli olduğunun farkında olan Training University, yüksek derecede bilgilendirici ve kapsamlı eğitimler düzenlemektedir.
Eğitmenlerimiz sektörde güncel ürün bilgisi ve engin saha deneyimine sahip uzmanlardan oluşmakta olup, eğitim tesislerimiz modern altyapı ve demo setleri ile donatılmıştır. Tüm teknik eğitimler her katılımcıya sunulan ürün demo panelleri ile desteklenmektedir.
 
Eğitimler, ürünlerimiz hakkında her detayı öğrenme fırsatının yanı sıra katılımcıların temel teknolojilerle ilgili bilgisini de tazelemekte ve sertifikasyon programlarımız, firmaların sektördeki başarısı için rekabetçi bir üstünlük sağlamaktadır.
UTC_Training_University_TU.gif
 
Pro Express
Pro Express, profesyonel yerel güvenlik firmalarının ihtiyaçlarını, seçkin elektronik güvenlik ürünlerine kolay erişim imkanı ile “tek noktadan alışveriş” olanağı sunmaktadır.
Pro Express stoklarında sürekli olarak yüksek hacimde ürün bulundurmakta, güvenlik projelerine teknik ürün desteği ile her daim kullanıma hazır ürün demo alanı sağlamaktadır. Pro Express teknik danışmanlarımız ürün bilgisi, saha ve proje deneyimleri ile size gereken desteği sunmak için hizmetinizdedir.
Pro Express’in son teknoloji demo odaları, müşterilerimizin güvenlik uzmanlarımız ile projelerini tartışması ve özel tasarım ihtiyaçlarının veya ürün fonksiyonlarının simüle edilmesi için ideal bir ortam sunmaktadır.
UTC_Pro_Express.jpg
 
Referanslar
Fire & Security Products EMEA çok farklı sektöre hizmet vererek ulusal ve çok uluslu şirketler için güvenilir bir iş ortağı konumundadır. Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçların anlamak ve geniş partner ağımız ile çözümler sunmak için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.
Uygulama alanının hacmi, mimarisi, konumu veya gerçekleştirdiği faaliyete bakılmaksızın müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için konseptlerimizi ve ürün çözümlerimizi özel olarak tasarlıyoruz ve talep üzerine tamamlanmış örnek proje çalışmalarını paylaşmaktan gurur duyuyoruz.
Havaalanları, Oteller, Banka ve Finans Kuruluşları, Çok Katlı Binalar, Üniversiteler, Stadyumlar, Kamu Kurumları, Hastaneler, Limanlar, Üretim Tesisleri, Konut Sektörü, Perakende Zincirleri, Telekom ve Altyapı Ulaşım.
UTC_Reference_petrom_city.jpg
 
UTC_Reference_erfurt.jpg
 
UTC_Reference_staci.jpg
 
 
United Technologies (UTC) havacılık ve bina teknolojileri alanında yüksek teknoloji ürünleri ve hizmet yelpazesi sunan çok yönlü bir şirkettir. Bina teknolojileri alanındaki ticari işletmeleri; Otis asansörler ile yürüyen merdiven sistemleri ile UTC Climate, Controls & Security’dir. Havacılık alanında faaliyet gösteren işletmeler ise Sikorsky helikopterler ve Pratt & Whitney uçak motorları ile Hamilton Sundstrand havacılık ürünlerini içeren UTC Propulsion & Aerospace Systems’dir. Şirket aynı zamanda UTC ürünlerinin ve süreçlerinin performansı, enerji verimliliğini ve maliyetlerini iyileştirmek için son teknolojileri takip eden bir merkezi araştırma organizasyonuna sahiptir. UTC, Fortune 50, Dow Jones Industrial Average ve Dow Jones Sustainability Index üyesidir.
 
42_united_technologies.jpg
 
UTC Climate, Controls & Security ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri, bina kontrol ve otomasyon ile yangın-güvenlik sistemleri üreticisi olan dünya çapında lider bir firmadır. Günden güne artan bina yönetim sistemleri entegrasyon talebini, daha güvenli ve daha verimli binalar sağlayabilmek adına bir misyonu bulunmaktadır.
 
 
UTC Climate, Controls & Security’nin bir iş kolu olan Fire & Security Products EMEA bölümü; insanlığı, emtiaları, varlıkları ve altyapıları korunması ve güvenliğinin sağlanması amacıyla üretilmiş geniş ürün portföyüne sahip, yenilikçi yangın algılama ve elektronik güvenlik çözümleri sunmaktadır. Çalışanlarımız, herkes için emniyetli ve güvenli ortamların oluşturulmasına yardımcı olma sorumluluğunu paylaşmaktadır.
Yangın algılama, hırsız alarm, kartlı geçiş ve video gözetim ile transmisyon sistemlerini içeren kapsamlı ürün portföyü ile Fire & Security Products EMEA, tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına sağlam teknolojik ve finansal altyapısı ile çözümler sunmaktadır.
Akıllı Bina Entegrasyon Yazılımı_1.jpg
 

 

UTC 2X Akilli Adresli Yangın Algılama Paneli
Akıllı Adreslenebilir Optik Duman Dedektörü
Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik
Akıllı Adreslenebilir ROR Isı Dedektörü
Akıllı Adreslenebilir Kombine Dedektör
Akıllı Adresli Yangın Alarm Butonu
Kanal tipi duman dedektörü ünitesi
Akıllı Adreslenebilir Işın Tipi Duman Dedektörleri
Kontrol ve İzleme Amaçlı Giriş/Çıkış Modülleri
Kablo Tipi Lineer Isı Dedektörleri
Hava Örneklemeli Hassas Algılama Sistemi
UTC 2X Akıllı Adresli Tekrarlama Panelleri
UTC FP2000 Akıllı Adresli Yangın Paneli
FP1200 Akıllı Adresli Kontrol Paneli
UTC Akıllı Adresli Detektörler
UTC Akıllı Adreslenebilir Yangın Uyarı Butonu
UTC Akıllı Adresli Modüller
UTC GENESİS Serisi Siren ve Flaşörler
Edwards EST Yangın Algılama Sistemi
UTC Adreslenebilir Remote LED İndikatör
UTC Yangın & Güvenlik Sistemleri
Yangın Algılama Sistemi Şartnamesi
UTC Advisor Entegre Yönetim Yazılımı
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting