urunkat97.jpg
 

KTD-405U Sistem Kontrol Klavyesi

 
KTD-405U Sistem Kontrol Klavyesi
UTC’nin yeni KTD-405U ürünü KB3 tuş takımı ile KTD-304 tuş takımının birleşiminden oluşmuştur. UTC çoklayıcı ve Digiplex® sistem kontrolünün tek bir ünitede yapılmasını sağlamaktadır.

Bir RS422/RS485 komünikasyon portu KTD-405U’nun DTX, DTXA çoklayıcıları ve CyberDomes çalıştırmasını; video seçme ve değiştirme, kamera turları başlatma ve monitörleri seçmesini mümkün kılmaktadır. 

Programlanabilir bileşenler çoklayıcılar, CyberDom’ler CyberScout, Matrix anahtarlayıcılar ve alarm ara yüzlerini içerir KTD-405U üç modelden birisinde çalıştırılmak üzere ayarlanabilir. Ayrık bölge, şeffaf bölge ve standart Digiplex. Ayrık ve şeffaf bölgelerde sistem her bir bölgede 64 kameraya kadar toplam 32 bölgeye ayrılabilir. 

Çoklayıcılar ve Matrix anahtarlayıcılar bu modlarda kullanılabilir. Standart Digiplex modunda bir Matrix anahtarlayıcı sistemin asıl anahtarlama elemanıdır.

Diğer özellikler CyberDome uygulamalarında harici Pan/Tilt duyarlılığı için üç eksenli joystick, atanmış kaydedici çalıştırma tuşları ve bir RS232 programlama portudur.

Alarm uyarıları oluştuğu zaman yerleşik bir uyarı aygıtına kullanıcının dikkat etmesi gereklidir. KTD-405U alındığı sıraya göre 32 alarm talebine göre yığın yapabilir. İlk üç alam talepleri gösterilmiş ve sıradan tüm aktif alarmlar kaldırılıncaya kadar her 15 saniyede bir hatırlatıcı tonu duyulacaktır. Yetkili personel KTD-405U’yu ve diğer Digiplex veya Calibur bileşenlerini gizli erişim kodları vasıtasıyla programlayabilir. KTD-405U koyu gri, ergonomik yuva, kauçuk butonlar ve bir arka ışık sıvı kristal ekrana sahiptir.

Standard Özellikleri
  • Cyberdome, Digiplex Matrix anahtarlayıcı ve dijital kaydediciler kontrolü
  • RS422/RS485 ve RS232 komünikasyon portları
  • DVMRE kontrolü için bölge sistemi bölümleme
  • Güvenlik seviyeleri
  • Üç eksenli joystick
  • Yerleşik uyarı cihazı
  • Arka aydınlatmalı sıvı kristal ekran
Controller_Keypad_KTD_405.png
KTD-405U Sistem Kontrol Klavyesi
TruVision™ TKV-505U Kontrol Klavyesi
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting