urunkat148.jpg
 

Akıllı Proximity Kart Okuyucu

 

ATS1190 Akıllı Proximity Kart Okuyucu

Ürün Tanıtımı
ATS1190 SERİSİ akıllı kart okuyucular 4 kapı denetleyicisinin veya kontrol panelinin RS485 data bus da doğrudan bağlanmıştır ve bir LCD tuş takımı yoluyla düzenlenmiş ve adreslenmiş olabilir. Bazı güvenlik seçenekleri (Alan kodu & 4- bit güvenlik kodu) TITAN ve konfigürasyon kartları yoluyla programlanabilir. ATS1190 SERİSİ kullanılabilir dört diğer renklerden birisi ile değişebilen bir beyaz çıkartılabilir kapak ile standart olarak sağlanmıştır. (Sipariş bilgisine bakınız).

Yüksek kaliteli kartlar & anahtarlıklar
Küçük çip ve antenin her ikisi de kartlarda ve anahtarlıklarda yerleşik haldedir. Herhangi bir endüstri standardı yazıcı kullanarak kartlar üzerinde yazdırma mümkündür. ATS1472 kartları Zaman & Bakım veya diğer uygulamalar için bir programlanabilir manyetik şeride sahiptir.

Güvenlik Özellikleri
ATS akıllı kart teknolojisi eşsiz 268 milyon, 4 bit kombinasyon güvenlik kodunu programlama kabiliyetine sahiptir (EMEA için 0 ila 127 değer). Bu kart numarasına, Alan koduna ve 4 bit güvenlik koduna bağlı olarak bellek kartının kilidinin açılması/açılması/donanımsız olmasına izin verir.
4 bit güvenlik kodu oluşturulduktan sonra programlayıcı ve kartlar için indirilmiştir, kar üzerinden belleği okumak mümkün değildir hatta başka bir okuyucuda veya TITAN ve programlayıcı kombinasyonunda kart belleğini tanımak dahi mümkün değildir. TITAN ve programlayıcı arasındaki komünikasyonlar TITAN çalışan başka bir bilgisayarda programlayıcıdan yüklenmeye başlayan 4 bit güvenlik kodu için şifre ile korunmuş olabilir.

Okuma/Yazma Kodlaması
ATS Akıllı kart teknolojisi ayrıca bir özel okuma/yazma kodlamasına sahiptir. Bir okuyucuda kart gösterildiği zaman veri okuyucuda indirilmiştir, şifrelenmiştir ve karta tekrar geri yazılmıştır. Okuyucular ayrıca bağımsız çalışmak üzere düzenlenebilir veya ofis ekipmanı veya otomatik satış makineleri gibi kontrol cihazlarına bağlanmış olabilir.
Bu fonksiyon kullanıcı kartlarında atanmış olabilecek miktarı sağlar ve sadece bir kullanım esasında okuyucular tarafından çıkartılmıştır. 65535 krediye kadar 16 erişim seviyesi ve 4 yerleşim ile birlikte çalışan 4 farklı bankaya kadar ayrılabilir. Okuyucu hangi banka kredisinin çıkartılacağını ve geçerli tanıtım başına kredilerin sayısını belirler.

Çoklu Kart İşaretleme
ATS1190 SERİSİ akıllı kart okuyucu erişim uygulamaları için olduğu gibi alanların donanması/donanmaması için kullanılabilir. Bu ana kontrol paneli ailesi için kullanılabilir çoklu kart işaretleme tekniklerinin kullanımı için uygundur. 
Bir kullanıcı 10 saniye içerisinde kendi kartını üç kez işaretleyerek akşamları sistemi donatabilir. Programlanabilir başka bir uygulama kapılar için olabilir.
Bu yüzden işaretleme kilidi açar, aynı kart ile iki kez işaretlenmesi içerideki ve dışarıdaki kartız insanlara izin vermek için kapıyı kilidi açık şekilde tutar.
 
Standard Özellikler
  • Tamamen Epoksi doldurulmuş hava geçirmez yapı
  • Standard beyaz kapak (opsiyonel olarak kırmızı, siyah, bej, gri)

UTC_ATS1190_Akilli_Kart_Okuyucu.jpg

 

Akıllı Proximity Kart Okuyucu
Mifare Akıllı Tuş Takımlı Kart Okuyucu
Tüm Hakları Saklıdır © 2011 AE Bina Teknolojileri
Tasarım Ankara Rehberi  | Yayınlama Ankara Hosting